Dom Wczasowy

img

Relax Inn Health & Spa położony jest w centrum Ustronia Morskiego, zaledwie 30m od morza. Z większości balkonów ośrodka rozciąga się przepiękny i malowniczy widok na otwarte morze. Centralna lokalizacja pozwala naszym gościom cieszyć się wszystkimi urokami miasta i jednocześnie przebywać w otoczeniu natury i pięknej przyrody.

Relax Inn Health & Spa otwarty jest przez cały rok. Jest jednym z ładniejszych domów wczasowych na wybrzeżu Koszalińsko - Kołobrzeskim.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe. Dysponujemy w pełni wyposażoną salą konferencyjno-szkoleniową.

Posiłki przygotowywane są specjalnie dla naszych gości przez szefa kuchni, śniadanie i kolacje serwowane są w formie buffetu natomiast obiad i obiadokolacja podawane są do stołu. Na terenie obiektu znajduję się nowoczesna i dobrze wyposażona baza zabiegowa, siłownia oraz sauna. Obiekt dysponuję restauracją z ogródkiem letnim, kawiarnią, drink-barem oraz pizzerią. Nowoczesna i dobrze wyposażona kuchnia oraz restauracja mogę jednorazowo obsługiwać ponad 130 gości, w sezonie organizowane są imprezy taneczne z muzyką na żywo.

Gwarancją udanego wypoczynku jest morze, piękne lasy oraz czyste powietrze. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu JOD, który działa leczniczo w terapii górnych dróg oddechowych i wielu innych schorzeń. Najkorzystniejsze warunki do inhalacji występują podczas bryzy morskiej oraz sztormów. Relax Inn leży tak blisko morza, że nasi gości mogą, leżakując na dużym tarasie, korzystać z dobrodziejstw nadmorskiego klimatu bez wychodzenia z domu wczasowego.

Relax Inn przyjmuję zwierzęta do 5kg płatne dodatkowo wg. cennika. Do ceny pobytu należy doliczyć opłatę klimatyczną płatną w recepcji. Akceptujemy karty kredytowe. Relax Inn Health & Spa posiada windę, część restauracyjna jest przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. W przypadku chęci skorzystania z siłowni, sauny lub wykupienia zabiegów, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie na recepcji.

Do Państwa dyspozycji pozostają: drinkbar, kawiarnia, stołówka/restauracja, pokoje 2-,3-osobowe, apartamenty, łazienki w pokojach z prysznicem, sala konferencyjna, TV, telefon, minibar, room service, opieka lekarska i pielęgniarska, plaża, walory widokowe, właściwości sanatoryjne obsługa kart kredytowych.

Obsługa "Relax-u Inn" posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Relax Inn Health & Spa ma także doskonałą lokalizację:

  • 0 m

    Przystanek PKS

  • 0 m

    Plaża

  • 0 m

    Basen

Doba Hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00

Doba Hotelowa kończy się o godzinie 10:00